Konzultácia

nezáväzné stretnutie
Zdieľajte stránku

Nechajte si od nás poradiť! Urobíme to veľmi radi. Prvá konzultácia prebieha u nás vždy bezplatne. Je totiž veľmi dôležité, aby sme sa navzájom spoznali a prebrali základné problémy, s ktorými potrebujete poradiť. Preberieme všetko, čo vás bude zaujímať a tiež to, čo potrebujeme vedieť o vašom podnikaní my, aby sme vám mohli fundovane pomôcť. Väčšinou, už pri prvej konzultácii, dostanete množstvo informácií, ktoré vás môžu posunúť vpred. Prineste si preto aj svoj zápisník, kam si budete môcť robiť poznámky.

Igor Schwarcz
Igor Schwarcz
obchodný a marketingový stratég
Zobraziť profil
Profilová fotografia - Drahoš Menčík
Drahoslav Menčík
obchodný riaditeľ
Zobraziť profil

Prečo je prvá konzultácia zdarma?

Ak usúdime, že vám reálne pomôcť nevieme, nebudeme vám svoje služby ani „vnucovať“. Ak vám však naopak pomôcť vedieť budeme, môžeme sa porozprávať najskôr o tom, aká je vaša predstava o našej pomoci, či má naša spolupráca zmysel. Veľakrát prídeme s klientmi na to, že existujú jednoduché riešenia, ktoré našu asistenciu nepotrebujú. Postačí len správna informácia a tá vás privedie k riešeniu. Ak však spolu nájdeme biznis aktivity, ktoré od nás budete potrebovať, radi sa s vami dohodneme na spolupráci.

Aj pre členov komunity Smart Network si vždy nájdeme čas na podnetný rozhovor. Ak budeme vedieť, určite poradíme, kedykoľvek to členovia klubu budú potrebovať. Prvá hodina konzultácie je aj pre členov klubu zdarma.

Rezervačný systém
Digitalizujeme všetky firemné procesy aj s nasadením on-line platformy a s prehľadnou mobilnou aplikáciou.
Čítajte viac
Identifikujeme vašu firemnú návštevnosť a zmapujeme ich aktivity na vašej internetovej stránke.
Čítajte viac
Copyright © 2003 – 2023
Rýchly návrat na úvod