utorok, 17. januára 2023

Firemné kurzy pomôžu vašej firme neustále napredovať

Zdieľajte stránku

Venovali ste sa minulý rok vzdelávaniu? Napredovať je dôležité pre každú firmu. Preto vo svojom portfóliu poskytujeme firemné kurzy a školenia, ktoré môžu pomôcť pozdvihnúť latku firemného úspechu, či už ide o dlhodobé a pravidelné firemné kurzy, alebo tematické jednorazové.

Podstatou vzdelávania je pochopiť a mať skúsenosť

Aj pre nás, ako spoločnosť, je dôležité neustále napredovať. Objavovať efektívne nástroje, ktoré prinášajú akýkoľvek obchodný či marketingový, prípadne iný benefit, je našou ustavičnou snahou. V prvom rade musíme mať prehľad o problematike my. Či už ide o technológie, mechanizmy, rôzne obchodné a marketingové nástroje, vždy majú za sebou obrovské množstvo informácií. Tieto treba pochopiť, nadobudnúť skúsenosti, prepojiť ich s inými nadobudnutými poznatkami a až potom sa dajú sprostredkovať klientom. Tam však práca nekončí. Najdôležitejšie totiž je naučiť klientov tieto poznatky používať v praxi. Preto sú naše firemné kurzy a školenia tak komplexné a vyslovene šité na mieru.

Prečo firemné kurzy?

Aby spoločnosť, ktorá má obchodné a marketingové oddelenia, napredovala, je potrebné priebežne tímy edukovať. Na to je niekoľko možností: Buď dlhodobé a pravidelné školenia na rôzne témy, alebo tematické jednorazové školenia.

Dlhodobé a pravidelné školenia účelovo posúvajú hranice možností firmy, oddelení, manažérov ap. Tematické jednorazové školenia sú však o niečo intenzívnejšie, aby téma, ktorú si klient zvolí, bola potom čo najefektívnejšie realizovateľná v praxi.

V každom prípade sú však školenia šité na mieru daného klienta a lektorom sú vždy skúsení manažéri z oboru. Naše portfólio služieb a projektov nie je teda jedinou témou vzdelávania, ktoré tak radi realizujeme. Školenia delíme na tri základné kategórie.

Plné vrece firemných školení

Obchod a marketing

Prvou kategóriou firemných kurzov a školení, ktoré vieme poskytnúť, je, samozrejme, práve obchod a marketing. Rozsiahle dlhoročné skúsenosti, v oblasti obchodnej stratégie a marketingových nástrojov, nám dávajú možnosť odovzdávať ďalej veľa uskutočniteľných spôsobov a riešení, poznatkov, vhodných práve pre danú firmu. V tejto kategórií dokážeme obsiahnuť obrovské množstvo tém, ktoré možno trápia konkrétne aj vašu firmu. Napríklad psychológiu predaja, schopnosť prezentovať, vyšší výkon obchodníka, rozvoj obchodného tímu, efektívnu prácu s databázou firiem, vedomé ovplyvňovanie recipientov a podobne.

Stratégia a financie

Poznatky zo sféry stratégie a financií sú nanajvýš vzácne a potrebné. Je možné, že práve tieto témy potrebuje posilniť niektorá spoločnosť a my jej v tom budeme vedieť pomôcť. V tejto kategórií ide hlavne o témy, ako je vzdelanie pre nákupcov, financie pre nefinančných manažérov, stratégia a vyjednávanie v nákupe, tvorivý prístup k problémom a podobne.

Manažment a komunikácia

Manažérske pozície sú mnohokrát nesmierne náročné. Či už z pohľadu vedenia tímu, alebo vlastných schopností a zručností manažéra. Preto sú témy manažmentu a komunikácie dnes veľmi vyhľadávané a používané. Firemné kurzy tu môžu priniesť množstvo nového a efektívny spôsob komunikácie a práce v tíme. V tomto prípade ide o témy, ako je napríklad riešenie konfliktov, stres manažment, moderné metódy vedenia, efektívna reč tela, komunikácia, motivácia, time manažment, typológia osobnosti a podobne.

Edukovať tímy je jednoznačne trendom

Či už spoločnosť prechádza obchodnou a marketingovou transformáciou, alebo potrebuje zdokonaliť odborné znalosti v niektorých rovinách, je to cesta, ktorá rozhodne umožní vytvoriť určité konkurenčné výhody. Pritom môže ísť o dlhodobý alebo jednorazový rozvoj firmy. Vzdelávanie totiž prináša naozaj množstvo konkurenčných výhod. Napriek tomu, že trend edukovať svoje tímy stúpa, tak u nás stúpa pomalšie, ako je vo svete zvykom. Firma, ktorá však neustále vzdeláva svoje tímy bude pravdepodobne vždy o krok vpred.

firemné kurzy pomôžu vašej firme neustále napredovať
Ďalšie projekty a služby
Odborne vyškolíme váš manažment, obchodný a marketingový tím podľa vopred zvolenej stratégie.
Čítajte viac
Pripravíme pre vás akékoľvek marketingové či iné texty na mieru, podľa vášho zadania.
Čítajte viac
Kontaktujte nás ešte dnes
Igor Schwarcz
Igor Schwarcz
obchodný a marketingový stratég
Zobraziť profil
Profilová fotografia - Drahoš Menčík
Drahoslav Menčík
obchodný riaditeľ
Zobraziť profil
Copyright © 2003 – 2023
Rýchly návrat na úvod